Подпишись на рассылку для получения последних предложений!
Я подписываюсь!
Operator suport clienţi | Customer care
Место: or. Chișinău
Дата публикации: 2019-10-17
Atribuții de funcție:
  • recepţionarea apelurilor telefonice ale abonaţilor
  • acordarea suportului informaţional clienţilor (la telefon)
  • soluţionarea situaţiilor de ordin comercial
Cerințe față de candidat:
  • student / absolvent (studii - medii speciale, superioare)
  • cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator, Microsoft Office (word, excel) nivel mediu
  • cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă
  • abilități de analiză și orientare spre rezultat
  • lucru în echipă;
  • relaționare și orientare spre client
Ce oferim:
  • grafic de lucru full time (8 ore) sau part time (4 ore)
  • stagierea achitată pînă la 2 luni (remunerarea 3700 lei)
  • pachet atractiv de recompense și beneficii (salariu fix (5700 lei) + bonus lunar în funcţie de rezultate)
  • training de dezvoltare a abilităților (din contul companiei)
  • posibilitate de dezvoltare a carierei
  • angajare oficială cu contract de muncă
  • lucru în ture
  • mediu prietenos
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md , menţionînd postul pentru care aplică (postul Operator suport clienţi or.Chişinău). Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu. Informaţii adiţionale la tel. 570 672 sau 570 731
Если вас заинтересовала вакансия, и вы соответствуете вышеупомянутым требованиям, мы рекомендуем вам отправить свое резюме на электронный адрес cariera@moldtelecom.md
Мы свяжемся только с кандидатами, прошедшими предварительную проверку
Спасибо за ваш интерес в стремлении сделать карьеру в нашей команде!
Подай заявку
Fiecare a 2 lună de abonament gratuit, timp de 1 an!
Alege un abonament de Internet prin fibră optică, Internet+TV, Telefonie mobilă sau Internet mobil și 6 luni timp de 1 an, plata de abonament este 0 lei.
Serviciile Selectate
Modifică
Televiziune 124 canale cu 28 HD
Internet 100 Mbps
Preţ 290 lei lunar
Perioadă Promo 12 luni
Vezi oferta
Standart
Serviciul livrare acasă este disponibil de luni până sâmbătă, între orele 9.00 şi 18.00. Completează formularul de mai sus. Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii.
Back to top