Хотите подключить одну из услуг Moldtelecom? Оставьте свой номер телефона и мы предоставим вам лучшие предложения.
Format: 02XXXXXXX, 06XXXXXXX, 07XXXXXXX
Manager vânzări business clienți | Vânzări
Место: or. Chișinău
Дата публикации:
Moldtelecom Chat
Deschide Moldtelecom Chat
Atribuții de funcție:
  • identificarea clienților potenţiali, organizarea întâlnirilor de afaceri, perfectarea contactelor
  • pregătirea ofertelor personalizate pentru clienți corporativi
  • negocierea și încheierea contractelor
  • dezvoltarea si menținerea relațiilor de colaborare cu clienții business
  • dezvoltarea bazei de date a clienților corporativi
  • deplasări de afaceri în raza mun. Chișinău
Cerințe față de candidat:
  • studii superioare în Economie / Telecomunicații
  • cunoaşterea PC la nivel de utilizator experimentat
  • cunoaşterea limbilor române, ruse (engleze – se va considera avantaj)
  • abilităţi avansate de comunicare, prezentare, negociere
  • permis de conducere (categoria B)
  • atitudine proactivă
  • experiență în vânzări B2B
Ce oferim:
  • grafic de lucru full time (8 ore)
  • oportunităţi de carieră
  • traininguri interne si externe
  • venit competitiv: salariul fix + partea variabilă din vânzări
  • transport + telefon de serviciu
  • compensarea odihnei + abonamentelor la Cluburi Sportive
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, menționînd postul pentru care aplică (Manager vânzări business clienți). Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu. Informaţii adiţionale la tel. (022) 570-731.
Если вас заинтересовала вакансия, и вы соответствуете вышеупомянутым требованиям, мы рекомендуем вам отправить свое резюме на электронный адрес cariera@moldtelecom.md
Мы свяжемся только с кандидатами, прошедшими предварительную проверку
Спасибо за ваш интерес в стремлении сделать карьеру в нашей команде!
Подай заявку
Indeplineste ancheta si aplica la postul vacant fara de a transmite CV.

Файл не выбран
Fiecare a 2 lună de abonament gratuit, timp de 1 an!
Alege un abonament de Internet prin fibră optică, Internet+TV, Telefonie mobilă sau Internet mobil și 6 luni timp de 1 an, plata de abonament este 0 lei.
Serviciile Selectate
Televiziune 124 canale cu 28 HD
Internet 100 Mbps
Preţ 290 lei lunar
Perioadă Promo 6 luni
Стандартная
Цена
Промо
Цена
Serviciul livrare acasă este disponibil de luni până sâmbătă, între orele 9.00 şi 18.00. Completează formularul de mai sus. Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii.
Back to top
call_center